Државно такмичење из физике одржано је 9. маја у Параћину, а наша школа има разлог за понос! Ученик лесковачке Гимназије Лука Ристић (I-7), као једини представник Јабланичког округа, освојио је III награду и тако остварио изузетан резултат.
На такмичење је путовао у пратњи свог ментора, наставника физике Марка Спасића.
Честитамо Луки на успеху и желимо му још много награда и научних изазова у будућности!
