Ученик Гимназије Лука Ристић освојио III награду на Државном такмичењу из физике

Ученик Гимназије Лука Ристић освојио III награду на Државном такмичењу из физике

Државно такмичење из физике одржано је 9. маја у Параћину, а наша школа има разлог за понос! Ученик лесковачке Гимназије Лука Ристић (I-7), као једини представник Јабланичког округа, освојио је III награду и тако остварио изузетан резултат. 

На такмичење је путовао у пратњи свог ментора, наставника физике Марка Спасића.

Честитамо Луки на успеху и желимо му још много награда и научних изазова у будућности!