Ученице наше школе учествовале су на Књижевној олимпијади, републичком такмичењу у познавању књижевности, које је одржано у Сремским Карловцима.
На такмичењу су учествовале Петра Ристић (1/7), Каја Гвозденовић (1/1) и Хана Цветановић (2/1), које су показале завидно знање из књижевности, као и посвећеност и љубав према књизи, читању и упознавању чудесних светова књижевне уметности.
Ученице је на такмичењу пратио наставник српског језика и књижевности Владимир Мичић.
Честитамо нашим ученицима и њиховим менторима и желимо им много успеха у даљем раду.
